Ірландія отримала перший транш допомоги від ЄС

Ірландія отримала перший транш, сума якого виявилася трохи більше 3,3 млрд євро від тієї суми, яка планувалася спочатку.

Ірландія отримала перший транш економічної допомоги від країн єврозони, розміром 3,6 млрд євро.

Ці кошти були перераховані Дубліну з Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF). Сума першого траншу в результаті виявилася трохи більше 3,3 млрд євро - тієї суми, яка планувалася спочатку.

Раніше, наприкінці 2010 року ЄС і Міжнародний валютний фонд (МВФ) погодилися надати Ірландії надзвичайний кредитний пакет обсягом 85 млрд євро. Частка EFSF в цій програмі становитиме 17,7 млрд євро.

Минулого місяця Європейський фонд фінансової стабільності почав випуск дебютних п'ятирічних облігацій, за допомогою яких залучив близько 5 млрд євро. Частина цих грошей і пішла на фінансову допомогу для Дубліна.

Нагадаємо, в грудні агентство Moody's Investors Service скоротило кредитний рейтинг Ірландії на п'ять сходинок - до Baa1 (помірний кредитний ризик) з Aa2 (дуже низький кредитний ризик) - і попередило про можливість нових знижень, якщо Ірландія не зможе стабілізувати показники заборгованості в доступному для огляду майбутньому.

Читайте також:

Парламент Ірландії погодився на кредит від МВФ та Євросоюзу

Євросоюз схвалив виділення Ірландії 67,5 мільярдів євро

Ірландія підніме податки і скоротить зарплати заради кредиту ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: