Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірландія та Apple домовились про умови стягнення 13 млрд євро податків

У серпні цього року в ірландському уряді заявляли, що не планують стягувати з Apple цю суму, попри відповідну вимогу Європейської Комісії.

Уряд Ірландії та американський технологічний гігант Apple досягли угоди щодо умов стягнення з компанії несплачених податків на суму 13 мільярдів євро. Міністр фінансів Ірландії Паскаль Донох'ю, уряд країни та Apple домовились, що ці кошти почнуть надходити на спеціально створений рахунок, що управлятиметься третьою стороною, в першому кварталі 2018-го року, інформує dpa.

У серпні минулого року Брюссель заявив, що влада Ірландії довгий час надавала Apple підтримку у вигляді податкових пільг в обмін на створення робочих місць, через що американський виробник техніки повинен виплатити Ірландії податки на суму до 13 мільярдів євро. Проти такого рішення ЄК виступили як у Apple, так і в уряді Ірландії.

Фотогалерея Новинки Apple у фотографіях: як виглядають нові iPhone та розумний годинник третього покоління (39 фото)У серпні цього року в ірландському уряді заявляли, що не планують стягувати з Apple цю суму, попри відповідну вимогу Європейської Комісії. У зв'язку зі зволіканням зі сплатою податків у жовтні цього року Єврокомісія заявила про намір подати проти Дубліна та Apple позов до Європейського суду, а також про можливість запровадження санкцій щодо Ірландії.

ВідеоДесятиріччя "яблук": Apple презентувала три телефони і новий годинник

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції