Ірландія та Японія - найзаможніші країни

Японія й Ірландія ведуть перед у світі за обсягом багатства на душу населення, йдеться в доповіді, оприлюдненій Банком Ірландії.

Японці (Фото: sweetgeorgia.planetfishdesign.com)
Як показало дослідження, найбагатшими людьми в світі є японці. (Фото: sweetgeorgia.planetfishdesign.com)
Японія й Ірландія ведуть перед у світі за обсягом багатства на душу населення, йдеться в доповіді, оприлюдненій Банком Ірландії (Bank of Ireland).

Щорічне дослідження під назвою "Заможність нації" охоплює низку країн, що входять до Організації економічної співпраці й розвитку (ОЕСР).

За підсумками 2006 року, особистий статок середнього ірландця становив 196 тисяч євро порівняно зі 168 тисячами євро 2005 року. Водночас, розміри середнього особистого статку мешканця Японії складають трохи більше 200 тисяч у перерахунку на євро в порівнянні зі 182 тисячами 2005 року. 

Ірландці (Фото: www.kcirishfest.com)
Останніми роками ірландці стали значно заможнішими. (Фото: www.kcirishfest.com)
Японія й Ірландія залишили позаду такі країни ОЕСР, як Італія, Велика Британія, США, Канада, Німеччина, Франція. 

Розмір показника особистого статку складався з розрахунку суми вартості нерухомості, особистого майна, банківських і пенсійних внесків.

Крім того, дослідження виявило зростання кількості мільйонерів у Ірландії, яких 2006 року в країні налічувалося 33 тисячі (2005 року - 30 тисяч). Враховуючи, що населення Ірландії складає 4,25 мільйони людей, можна зробити висновок, що приблизно кожен 130-й ірландець є володарем особистого статку більш ніж у 1 мільйон євро, випливає з тексту доповіді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: