Ірландія висилає ізраїльських дипломатів через вбивство лідера ХАМАС

На думку Дубліна, влада Ізраїлю несе відповідальність за використання підроблених ірландських паспортів вбивцями одного з лідерів руху ХАМАС Махмуда аль-Мабху.

Ірландія вирішила вислати з країни ізраїльських дипломатів. Дублін обґрунтував цей крок "неприйнятними діями" Ізраїлю.

Ірландський уряд пояснив, що влада Ізраїлю причетна до скандалу з використанням підроблених паспортів ймовірними вбивцями одного з лідерів палестинського радикального руху ХАМАС Махмуда аль-Мабху.

Нагадаємо, аль-Мабху вбили в Дубаї 19 січня 2010 року. З 27 передбачуваних учасників цього теракту більшість мали при собі підроблені посвідчення особи європейських країн, зокрема, вісім людей - ірландські паспорта.

"Несанкціоноване використання ірландських паспортів державою, з якою у Ірландії встановлені дружні і відкриті відносини, абсолютно неприйнятно і вимагає рішучої відповіді", - підкреслив глава ірландського МЗС Майкл Мартін.

Зі свого боку, представник міністерства закордонних справ Ізраїлю назвав рішення Дубліна "гідним жалю" і заявив, що воно не відповідає рівню відносин між двома державами.

Хто саме з диппредставників Ізраїлю має бути висланий з Ірландії, не повідомляється.

Ірландія стала третьою країною, за Великобританією та Австралією, яка вирішила вислати ізраїльських дипломатів у зв'язку з вбивством Махмуда аль-Мабху в Дубаї. Тим часом Ізраїль досі ні підтвердив, ні спростував інформацію про те, що відповідальність за цей злочин несуть агенти ізраїльської спецслужби "Моссад".

Читайте також:

В Австралії розслідується підробка паспортів ізраїльськими спецслужбами

Лондон висилає ізраїльського дипломата у зв'язку із вбивством лідера ХАМАС

Поліція Дубая вимагає арешту прем'єра Ізраїлю через вбивство лідера ХАМАС

Ізраїльські спецслужби ліквідували в Дубаї лідера ХАМАСу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: