Іслам забороняє мусульманам ядерну зброю

Верховний муфтій Єгипту застеріг мусульман від використання ядерної зброї: це суперечить релігійним законам.

Використання зброї масового ураження суперечить законам ісламу, заявив один з найвідоміших ісламських священнослужителів, верховний муфтій Єгипту Алі Гомаа.

Муфтій наголосив, що мусульмани не повинні застосовувати зброю масового ураження, оскільки серед загиблих будуть як не мусульмани, так і мусульмани. Водночас, за його словами, її можна використовувати як стримуючий чинник.

Крім того, заявив священнослужитель, мусульманам забороняється вбивати цивільне населення, навіть під час війни.

Своє рішення Алі Гомаа оприлюднив після того, як в пресі з'явилися повідомлення, що використання зброї масового ураження допустиме.

Єгипет стверджує, що не має наміру розвивати свою власну ядерну зброю, і раніше Каїр не раз закликав оголосити Близький Схід без'ядерною зоною. На думку спостерігачів, Єгипет натякає на Ізраїль - єдину країну на Близькому Сході у якої, за непідтвердженими даними, є власна ядерна зброя.

Країни Заходу також підозрюють, що розробити атомну бомбу намагається Іран. Наразі єдиною у світі мусульманською країною, яка визнано володіє ядерною зброєю є Пакистан.

Четвертого червня президент США Барак Обама прибуде до Каїра, де він виголосить промову про відносини Сполучених Штатів з ісламським світом.

Читайте також:

За кілька місяців ядерна зброя з’явиться у десятках нових держав

Клінтон попередила, що ядерна зброя зробить Іран слабкішим

Секретна доповідь Пентагону: ядерний Ізраїль та "нацистське майбутнє" Росії

Таліби просять Папу Римського припинити поширення християнства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: