Ісламісти збираються убити мусульманку, яка знялася оголеною для Playboy

Публікація відвертих знімків мусульманки викликала гнівну реакцію поборників ісламу в усьому світі.

Сіла Сахін. Фото magsarchive.com
Сила Сахін для Playboy
Ісламістські фанатики погрожують убити 25-річну німецьку актрису турецького походження Силу Сахін, яка першою з мусульманок знялася в еротичній фотосесії для Playboy.

Після появи в продажу чоловічого журналу, обкладинку якого прикрасила оголена Сахін, на ісламістських форумах активно обговорюється, як слід "покарати" німецьку туркеню, яка "зганьбила честь мусульманки".

За оцінками Федеральної розвідувальної служби Німеччини, яка контролює подібні сайти, дівчині загрожує реальна небезпека.

На ісламістських форумах Силу Сахін називають "західною повією" (і це одне з найм'якіших висловлювань), а ісламська спільнота Німеччини закликало до бойкоту актриси.

Після зйомок для чоловічого журналу Сахін посварилася навіть з родиною. Актриса зізналася, що батько турбувався, в основному, через майбутні зіткнення з турецькою та іншими мусульманськими громадами, а мати буквально розлютилася і досі не розмовляє з дочкою.

Водночас її коханий Йорн Шленвойт захищає подругу, стверджуючи, що у Сахін прекрасне тіло, приховувати яке від громадськості – злочин.

Читайте також:

Мусульманка знялася оголеною для Playboy

Лідер "Аль-Каїди" зробив себе імпотентом в ім'я джихаду

Німецькі хокеїсти отримали оголену блондинку у подарунок

У Пакистані виправдали чоловіків, які зґвалтували жінку за рішенням старійшин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: