"Ісламська держава" в Сирії й Іраку є фактично мертвою - Грем

Збройні угруповання ІД контролюють "лише пару кілометрів і одне місто" в Сирії.

Сполучені Штати готові оголосити про остаточну поразку ІДІЛ у Сирії та вивести звідти свій збройний контингент, але водночас Штати шукають партнерів, які могли би забезпечити своєю присутністю там подальшу стабільність у регіоні.

Про це заявив американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем. - пише Укрінформ

"Ісламська держава" в Сирії й Іраку є фактично мертвою, її знищують", - наголосив Грем, додавши, що збройні угруповання ІД контролюють "лише пару кілометрів і одне місто" в Сирії.

У цьому зв'язку він зауважив, що голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Данфорд домовлятиметься з деякими присутніми в залі лідерами щодо "внеску" іноземних країн у військову присутність "для стабілізації регіону", а також знищення залишків халіфату терористів.

Як повідомлялося раніше, про намір вивести військових із Сирії заявив у грудні президент США Дональд Трамп. Він пояснив це "перемогою" над "Ісламською державою". Рішення Трампа у США та ЄС сприйняли як несподіване й суперечливе. Невдовзі після цього міністр оборони США Джеймс Меттіс подав у відставку. На початку січня 2019 року Трамп пом'якшив свою заяву. Він "ніколи не говорив, що ми вийдемо звідти за ніч", додав президент США. 

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон згодом пояснив, що Вашингтон не виводитиме своїх військових із Сирії, поки терористичне угруповання "Ісламська держава" (ІД) не буде повністю ліквідоване та поки США не матимуть від Анкари гарантій безпеки для своїх курдських союзників. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів