"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за загибель 13 французьких військових у Малі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це найбільші втрати французької армії з 1983 року.

Терористична організація "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за зіткнення двох гелікоптерів у Малі 25 листопада, внаслідок чого загинули 13 французьких військових.

Про це повідомляє SITE Intelligence Group, яка відстежує діяльність джихадистів, із посиланням на інформаційні ресурси "ІД".

Терористи у своїй заяві стверджують, що вогонь з їхнього боку призвів до того, що один з гелікоптерів зійшов з курсу та зіткнувся з іншим.

Загибель 13 військових – найбільші втрати французької армії з 1983 року, зазначає керівниця SITE Intelligence Group Ріта Катц. 

За її словами, атаки бойовиків "ІД" у Західній та Центральній Африці продовжують зростати та поширюватися. Минулого тижня ісламісти заявили про свій перший осередок в Алжирі за понад два роки.

Нагадаємо, 53 військових та один цивільний загинули внаслідок нападу на військовий об'єкт у Малі, недалеко від кордону з Нігером. Згодом стало відомо про підрив броньовика французьких військових. Відповідальність за напади взяла "Ісламська держава".

Відео Новий ватажок "Ісламської держави": терористичне угруповання очолив Абдула Кардаш

Замість убитого напередодні Абу Бакра Аль-Багдаді терористичне угруповання очолив колишній іракський офіцер Абдула Кардаш. Він від серпня фактично вже керує "ІДІЛом". На Аль-Багдаді США полювали три роки, вистежити та ліквідувати терориста номер один допоміг один із його помічників.  

Новий ватажок "Ісламської держави": терористичне угруповання очолив Абдула Кардаш

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції