"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за подвійний вибух на людному ринку в Багдаді

"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за подвійний вибух на людному ринку в Багдаді

Ілюстрація / Фото: Associated Press

В результаті нападу в Багдаді загинуло понад 30 людей.

Відповідальність за вибухи в столиці Іраку Багдаді, де загинуло щонайменше 32 людини і не менш ніж сотня отримали поранення взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на "ІДІЛ".

"Ісламська держава" бере на себе відповідальність за вибухи двох смертників в Багдаді", — йдеться у повідомленні агентства.

Як пише "Радіо Свобода" з посиланням на джерела, в сфері охорони здоров'я не виключають, що кількість загиблих буде зростати. Міністерство охорони здоров'я країни заявило, що залучило медиків з різних районів столиці для надання допомоги пораненим. 

Зазначається, що під час нападу двоє учасників угруповання привели в дію вибухові пристрої на собі. Перший смертник здійснив це на ринку, який на той момент був заповнений людьми. Другий нападник підірвався, коли натовп підійшов до потерпілих від першого вибуху.

Нагадаємо, у центрі іракської столиці Багдаді 21 січня прогриміло кілька потужних вибухів. Спершу повідомлялося про 8-10 загиблих, згодом стало відомо про 21 жертву. Пізніше місцеві ЗМІ повідомили про 28 загиблих внаслідок вибухів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація