Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ісламська держава" знищила в Сирії російські вертольоти та винищувач. Stratfor опублікувала фото

Авіабазу обстріляли терористи.

Американська приватна розвідувально-аналітична організація Stratfor разом із AllSource Analysis підтвердили, що у Сирії була серйозно пошкоджена авіабаза T4 в результаті артилерійського обстрілу з боку Ісламської держави. Внаслідок чотири російські вертольоти Мі-24, схоже, були знищені.

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_1
Stratfor

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_2
Stratfor

Як зазначають фахівці, авіабаза T4, є однією із найважливіших сирійських баз в країні. Вона розташована в провінції Хомс неподалік від міста Пальміри і поблизу стратегічних шляхів, які ведуть до Дейр аль-Зуру, Ракки, Дамаска та інших важливих пунктів. На ній базуються літаки Су-24 й Су-22, які здійснили  штурмові місії по всій Сирії, в тому числі операції, які зрештою змусили бойовиків "ІД" залишити Пальміру. 

Крім того, російські війська розгорнули тут контингент бойових вертольотів. На основі супутникових знімків, а також відео з бази, аналітики зробили висновок, що тут було чотири Мі-24П.

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_3
Stratfor

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_4
Stratfor

На початку травня "Ісламська держава" почала операцію, щоб захопити родовище природного газу на північному сході від авіабази. 14 травня бойовики стверджували, що чотири російські вертольоти і 20 вантажівок з вантажем боєприпасів були знищені в результаті нападу. Приблизно в той же час, сирійський уряд повідомив, що випадковий вибух стався в зоні зберігання боєприпасів на авіабазі. 

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_5
Stratfor

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_6
Stratfor

Аналітики стверджують, що північно-східна частина авіабази Т4, де розташований аеропорт, на якому сконцентровані вертольоти, зазнала значної шкоди. Вони зробили висновок, що зображення наводить на думку про те, що вибухи, які зруйнували близько 20 автомобілів і чотири російські ударні вертольоти, не були випадковими, і пов'язані з артилерійською атакою "ІД". Крім того, скоріш за все, був пошкоджений сирійський винищувач МіГ-25, який, мабуть, вийшов з ладу.

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_7
Stratfor

Знищена техніка і гелікоптери Росії у Сирії_8
Stratfor

Як наголосили у Stratfor, знищення чотирьох російських вертольотів на базі є суворим нагадуванням Росії про постійну загрозу від "ІД" під час місії в Сирії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції