Ісландія виплатить штраф через провокацію на "Євробаченні-2019"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони продемонстрували прапор Палестини.

Гурт Hatari, який представляв Ісландію на "Євробаченні-2019", порушив заборону на політизацію конкурсу і тепер ісландська телерадіокомпанія RÚV має сплатити штраф.

Цю інформацію в неділю, 22 вересня, інформагенції dpa підтвердили в Європейській мовній спілці (EBU), не уточнивши при цьому розмір грошового стягнення.

Під час оголошення результатів, коли телекамери знімали учасників ісландського гурту, музиканти розгорнули банери з палестинським прапором. Цим вони викликали несхвальні відгуки публіки. Згодом в учасників групи ці банери конфіскували. Регламент пісенного конкурсу забороняє демонстрацію політичних меседжів.

прапор Палестини на Євробаченні
Times of Israel

Ісландський гурт посів деcяте місце. Переможцем конкурсу став представник Нідерландів Дункан Лоуренс з піснею Arcade. Україна не брала участь у конкурсі, а німецький дует Sisters посів передостаннє місце.

Нагадаємо, в результаті Шестиденної війни у 1967 році Ізраїль відбив координовані удари збройних сил Єгипту, Сирії та Йорданії. У підсумку він окупував Сектор Гази, Західний берег річки Йордан, Східний Єрусалим, а також частину Синайського півострова. Палестинці вимагають повернення територій та створення держави Палестина.

Відео Нідерланди за 44 роки вперше виграли "Євробачення"

Під залізним антиракетним куполом у Тель-Авіві відбувся пісенний конкурс "Євробачення-2019". Безпека на конкурсі була ключовою, адже війна в Ізраїлі не припиняється. На щастя, все минуло мирно. І вже маємо нового переможця - це Дункан Лоуренс із Нідерландів. В Ізраїлі хлопець підкорив усіх своєю чуттєвою піснею "Аркейд".  

Нідерланди за 44 роки вперше виграли "Євробачення"

Вибір редакції