Ісландський вулкан дав "зелене світло" літакам

Вулкан Ейяфьятлайокудль припинив вивергати попіл, і небо над Європою почало розвиднюватися. Повітряній ситуації присвоєно "зелений", безпечний рівень.

Виверження вулкана в Ісландії
daylife.com
Вулкан припинив вивергати попіл
Ісландська вулкан Ейяфьятлайокудль "затих" настільки, що ситуації в повітряному просторі присвоєно зелений рівень (безпечний для авіасполучення - ред.).

На 06.00 за Гринвічем (09.00 за Києвом) 25 травня хмари вулканічного попелу не прогнозується.
За даними метеорологів, виверження з викидом попелу завершилося 23 травня, але "моніторинг вулкана буде продовжений".

23 травня метеорологічна служба Ісландії повідомила, що немає ніяких даних про викид вулканічного попелу і " виверження, начебто, стихло".

Вулкан Ейяфьятлайокудль почав вивергатися 14 квітня 2010 року, що призвело до утворення великої хмари попелу, що представляє небезпеку для турбін авіаційних двигунів і крил літаків.

Європейські служби безпеки польотів прийняли рішення на час закрити повітряний простір над багатьма територіями. Хмара вулканічного попелу накрила спочатку Північну, потім частково Західну і Східну Європу. Більшість аеропортів Європи майже тиждень, з 15 до 20 квітня, були повністю закриті для вильоту і прильоту авіалайнерів.

21 травня нова хмара попелу почала рухатися в бік Європи, в результаті чого були закриті аеропорти Великобританії та Ірландії.

Читайте також:

Ісландський вулкан почав засинати

Вулканічний попіл закрив аеропорти Британії та Нідерландів

Хмара вулканічного попелу досягла Африки

Через вулканічну хмару в Європі скасували 900 авіарейсів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: