Іспанія депортує нелегалів тисячами

Іспанська влада вислала з початку року з країни 25 тисяч нелегальних іммігрантів. Серед них багато українців.

Човен зі сенегельськими нелегалами прибуває на Канарські острови
Мігранти зі Сенегалу дістаються Канарських островів човном. Звідти ж можна потрапити до Іспанії.

Іспанська влада вислала з початку року з країни 25 тисяч нелегальних іммігрантів, основну частину яких складають вихідці з країн Африки, повідомив у вівторок представник міністерства праці країни, у віданні якого знаходяться питання імміграції.

"Успіху боротьби з нелегалами сприяє співпраця з такими африканськими країнами, як Гамбія, Сенегал і Мавританія, з якими нещодавно було підписано угоди про негайну репатріацію громадян цих країн", - цитують "РИА Новости” співробітника міністерства.

За його словами, "завдяки тісній співпраці з Марокко, марокканських іммігрантів репатріюють протягом двох діб".

”Енергійні заходи уряду з видворення нелегальних іммігрантів сприяли тому, що потік осіб, які намагаються проникнути на територію Іспанії з Африки, цього року зменшився на 60% в порівнянні з минулим годом", - зауважив співрозмовник агенції "РИА Новости”. 


Він нагадав, що минулого року тільки на Канарський архіпелаг прибуло більше 30 тисяч африканців, більшість із яких не вдалося вислати з причини відсутності в той час в Іспанії угод з африканськими країнами про репатріацію нелегалів.

”Посилення заходів з репатріації іноземців, що незаконно перебувають на іспанській території, стосується, зрозуміло, не тільки африканців, але й латиноамеріканців, і вихідців зі Східної Європи", - сказав представник міністерства праці.

На східному й південному узбережжі Іспанії, де компактно проживають іммігранти з Росії й України останніми місяцями проводяться поліцейські облави на громадян цих держав, що не мають посвідки на проживання.

”Сотень людей було затримано, піддано спрощеній судовій процедурі та примусово видворено з Іспанії", - повідомив на умовах анонімності представник російської діаспори на півдні країни.

Міжнародні правозахисні організації, зокрема Amnesty International, критикують Іспанію "за випадки негуманного поводження з іммігрантами, зокрема з особами, що намагаються знайти політичний притулок у цій країні".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: