Іспанія оголосила в міжнародний розшук депутата російської Держдуми і його дружину

Владислава Рєзніка підозрюють в участі в організованому злочинному угрупованні.

Іспанія оголосила в міжнародний розшук депутата російської Держдуми від провладної партії "Єдина Росія" Владислава Рєзніка і його дружину Діану Гіндін.

Розшук оголошений по лінії Інтерполу, однак поки невідомо, чи прийняті доводи іспанської влади, оскільки в базі на сайті організації поки немає прізвищ депутата та його дружини, повідомляє Настоящее время.

Іспанські правоохоронці підозрюють Рєзніка в участі в "Тамбовському злочинному угрупованні", яке відмивало гроші на території королівства.

У 2008 році на іспанській віллі Владислава Рєзніка пройшов обшук, в 2009 році проти російського депутата в Іспанії свідчив місцевий рецидивіст.

Нагадаємо, журнал The New Times опублікував розслідування про зв'язки "російської мафії" в Іспанії з вищими політичними та силовими колами Росії. В обвинувальному висновку, підготовленому іспанською прокуратурою у справі "російської мафії" в Іспанії, йдеться про російське кримінальне угруповання з вищими політичними та силовими колами країни.

Наголошується, що слідство називає призначення Олександра Бастрикіна на посаду голови Слідчого комітету РФ головною удачею групи осіб під керівництвом головного обвинуваченого - петербурзького кримінального авторитета Геннадія Петрова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: