Іспанія заперечила знаходження у себе російського судна Arctic Sea

Зниклий наприкінці липня суховантаж Arctic Sea з 15 росіянами на борту в жоден іспанський порт не заходив. Пошуки судна продовжуються.

Представники міністерства морського флоту Іспанії офіційно заявили, що зниклий російський суховантаж Arctic Sea не заходив ні в один іспанський порт.

Інформації про заходження судна в територіальні води Іспанії у влади також немає.

Раніше газета іспанського міста Сан-Себастьян повідомила, що в порт 12 серпня прибуло невідоме судно без імені, яке за характеристиками нагадує зниклий Arctic Sea.

Суховантаж Arctic Sea йшов під мальтійським прапором з Фінляндії до Алжіру з вантажем деревини вартістю 1,8 мільйона доларів: він повинен був зайти в алжірський порт 4 серпня.

Наприкінці липня - на початку серпня, коли судно знаходилося біля берегів Португалії, зв'язок з екіпажем увірвався. За деякими даними, востаннє моряки виходили на зв'язок 28 липня.

На борту суховантажа знаходяться 15 громадян Росії. Вони не спілкувалися з родичами з моменту зникнення судна.

У ЗМІ з'являлися припущення, що судно могло стати об'єктом нападу піратів. 24 липня, за даними шведської влади, судно піддалося нападу бандитів, які представилися поліцейськими, обшукали суховантаж і покинули борт.

У прес-службі ВМФ РФ повідомили, що російські кораблі продовжують пошуки зниклого в Атлантичному океані суховантажу з російським екіпажем на борту.

Пошуками займається сторожовий корабель "Ладний" Чорноморського флоту РФ. Крім того, повідомлялося про те, що в район зникнення було вирішено відправити два атомні підводні човни.

Читайте також:

На Дніпрі затонула реконструйована козацька чайка

Біля Іспанії знайшли корабель, схожий на зниклий російський суховантаж

Суховантаж "Arctic Sea" був захоплений піратами в європейських водах

В Атлантиці зникло судно з росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: