Іспанія заплатить терористам 5 мільйонів доларів за трьох заручників

Влада Іспанії уклала угоду з терористами "Аль-Каїди" про звільнення трьох своїх громадян, захоплених минулого року у Мавританії.

Уряд Іспанії вирішив заплатити викуп у п'ять мільйонів доларів за звільнення трьох іспанських громадян, яких терористи захопили в Мавританії в листопаді минулого року.

За даними місцевих ЗМІ, відповідну угоду з терористами іспанська влада уклала наприкінці січня. Утім, офіційного підтвердження інформації немає.

Журналісти повідомили, що угоди про звільнення заручників вдалося досягнути за посередництва влади Малі. Викуп терористам планується передати через колишніх повстанців з північно-африканського племені туарегів.

Троє співробітників некомерційної організації Barcelona Accion Solidaria були викрадені бойовиками угрупування "Аль-Каїда" в країнах ісламського Магрибу" 29 листопада 2009 року. Крім іспанців, це угрупування утримує ще трьох європейських заручників - двох італійців і француза.

В обмін на звільнення француза і одного з італійців терористи зажадали звільнити ісламістів, які відбувають ув'язнення в Малі. Крім того, бойовики домагаються виплати великого викупу, в іншому разі погрожуючи вбити заручників.

Французькій владі терористи дали час до 20 лютого. Чи був страчений французький заручник після закінчення цього терміну, досі невідомо. Італійському уряду бойовики дали відстрочку до 1 березня.

Читайте також:

"Аль-Каїда" пригрозила терактами на міжнародних змаганнях в Індії

У Єгипті запобігли теракту проти туристів

Нігерійські бойовики звільнили викрадених іноземців

Озброєні до зубів пасажири не дали терористам захопити літак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: