Іспанський фрегат знищив базу сомалійських піратів

База піратів знаходилася на звичайному судні, що займається китобійним промислом. Іспанці просто виявили на судні зброю.

Іспанський фрегат "Вікторія" знищив біля узбережжя Сомалі піратське судно-базу.

Повідомлення про це надійшло від прес-служби Військово-морських сил Євросоюзу, які ведуть боротьбу з піратством в Аденській затоці й Індійському океані.

25 квітня вертоліт фрегата виявив за 40 миль від Сомалі, на північний захід від Сейшельських островів, яка підозрюється у піратстві, судно і два човни. На борту бази-китобійця екіпаж вертоліт зауважив безліч бочок з паливом, сходи, гаки та інше спорядження, яке використовується для захоплення океанських транспортів, і нічого - для лову риби.

Команда "Вікторії" висадилася на судно-базу, всіх піратів помістили до одного з човнів і відправили до узбережжя Сомалі. Судно-база і човен знищені.

Напередодні датський військовий корабель Johan de Witt також запобіг атаки на судна. Поблизу однієї з баз піратів на узбережжі Сомалі корабель виявив китобійне судно, що готувався до виходу в океан.

П'ятьох членів екіпажу "китобійця", підозрюваних у піратстві, відправили на берег, саме судно підняли на борт корабля.

За останні чотири дні датські військові моряки припинили вихід в океан двох "китобійців", підозрюваних у піратстві.

Всього сомалійські пірати в першому кварталі 2010 року захопили 11 суден, взяли в заручники 194 моряків, 12 з них були поранені.

По всьому світу пірати здійснили 67 нападів на транспортні та рибальські судна, 35 нападів припадає на частку сомалійських корсарів.

Відзначено, що діапазон їхньої діяльності поширився до узбережжя Кенії, Танзанії, Сейшельських островів, Мадагаскар. У деяких випадках напади піратів відбуваються на відстань до 1000 миль від Сомалі.

Читайте також:

Сомалійські пірати помилково атакували корабель ВМС Франції

Пірати захопили нафтовий танкер Південної Кореї

Пірати помилково атакували фрегат ВМС США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: