Іспанський прем'єр матюкнувся в присутності Мєдвєдєва

Лайливе слово para folla й інше – para apoyar – вимовляються в іспанській мові дуже схоже.

Іспанський прем'єр-міністр Хосе Луїс Родрігес Сапатеро, коментуючи туристичну угоду з Росією, не втримався від лайливого слова у присутності її президента Дмитра Медведєва .

Коментуючи збільшення туристичного потоку з Іспанії до Росії, Сапатеро зазначив: "У зв'язку з цим ми вирішили підписати договір, щоб стимулювати, протегувати і трахати... підтримувати цей туризм", - додав глава іспанського уряду після секундної паузи, пише El Perio'dico.

Через обмовку Сапатеро не розгубився, а продовжив свій виступ як ні в чому не бувало, відзначає La Nueva Espan~a.

Запис сумісної прес-конференції Сапатеро і Медведева в Мадриді був розміщений в інтернеті і розповсюдився з неймовірною швидкістю. Спостерігачі в захваті від обмовки іспанського прем'єра.

Сапатеро збирався "розповісти про свої враження з приводу чудової угоди з туризму між іберійцамі і їх друзями з батьківщини "водки". Але все обернулося трагедією", - пише La Cuarta.

Nueva Espan~a зазначає, що вираз Сапатеро став "анекдотом дня", а Milenio пише про "маленький промах" прем’єра. Як зазначає агентство грубе слово "трахати" (para folla") і "підтримувати" (para apoyar) вимовляються в іспанській мові дуже схоже.

У перекладі Мєдвєдєв, очевидно, почув правильний варіант фрази.

Читайте також:

В Лос-Анджелесі оголосять тиждень без мату

Мер Лондона вразив депутатів лайливими словами

Поки батьки не бачать, діти лаються матом

Українську лайку зібрали в одній книзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: