Іспанський міністр з'їв у прямому ефірі огірок, доводячи, що це не смертельно

Міністр сільського господарства Іспанії Роса Агілар з'їла огірок, щоб довести, що іспанські овочі не є джерелом смертельної кишкової інфекції.

Міністр сільського господарства Іспанії Роса Агілар в прямому ефірі з'їла огірок, щоб довести, що іспанські овочі не є джерелом смертельної кишкової інфекції, яка поширюється Європою.

Агілар заявила, що через звинувачення з німецького боку Іспанії завдано величезної шкоди, і влада країни має намір зажадати відшкодування збитків.

У Німеччині, де стався спалах гострої кишкової інфекції, раніше припустили, що причиною зараження стали огірки, привезені з Іспанії. 

Утім, результати останнього лабораторного дослідження показали, що на овочах дійсно виявили бактерії - збудники інфекції, але вони не відповідають типу бактерій в організмі хворих пацієнтів (Escherichia coli).

Жертвами кишкової палички вже стали 16 людей - 15 громадян ФРН і одна громадянка Швеції. Кілька десятків випадків захворювання зафіксовані також Великобританії, Данії, Франції та Нідерландах. Усього захворіло більше тисячі людей, переважна більшість яких - жінки середнього віку.

Читайте також:

Зафіксована перша жертва кишкової інфекції за межами Німеччини

Європейські вчені б'ються над загадкою огірків-"вбивць", що викликали кишкову епідемію

До Британії завезли інфекцію, яка не лікується антибіотиками

Небезпечна інфекція в Німеччині поширюється: з'явилися перші жертви

ВідеоІспанський міністр з'їв у прямому ефірі огірок, доводячи, що це не смертельно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: