Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іспанський суд виправдав п'ятьох чоловіків у зґвалтуванні 14-річної дівчини, тому що вона була без тями і не пручалася

Їх засудили за менш серйозними звинуваченнями.

Суд у Барселоні зняв з п'яти чоловіків обвинувачення у зґвалтуванні, заявивши, що їхні дії не відповідають визначеному у законі злочину, оскільки їхня жертва була непритомною і не пручалася.

Про це повідомляє CNN.

Відповідно до іспанського законодавства, сексуальний напад можна кваліфікувати як зґвалтування лише тоді, коли злочинець застосовує насильство чи залякування. Оскільки 14-річна жертва була без тями, п’ятьох чоловіків засудили за сексуальне насильство, що є менш серйозними звинуваченнями.

Усі п'ятеро отримали від 10 до 12 років ув'язнення. 

Напад стався на вечірці в Манресі, містечку на північному заході від Барселони, у 2016 році. Група людей справляла вечірку на занедбаній фабриці, коли потерпіла вживала "алкоголь та наркотики" та знепритомніла. Потім чоловіки по черзі зґвалтували підлітка.

"Сексуальний напад на жертву був надзвичайно інтенсивним і особливо принизливим. Крім того, він був здійснений щодо неповнолітньої особи, яка опинилася в безпорадній ситуації", - йдеться в повідомленні суду.

Однак суд зазначив, що жертва "перебувала у непритомному стані, не маючи змоги визначити, прийняти чи протидіяти сексуальним відносинам з підсудними, які могли б вчиняти сексуальні дії, не застосовуючи будь-якого типу насильства чи залякування".

Суд заявив, що напад повинен бути кваліфікований як сексуальне насильство, оскільки "було доведено, що жертва, в той час як відбувалися події, була без тями".

Суд також призначив відшкодувати потерпілій 12 000 євро збитків. Ще двоє чоловіків, які відвідували вечірку, були виправдані у всіх злочинах.

Нагадаємо, статистика каже, що загальна кількість правопорушень в Україні порівняно з минулим роком зменшилася на 21 тисячу. Однак суттєво зросла частка важких злочинів - убивств та зґвалтувань.

Відео Надто страшна для зґвалтування – скандальне рішення суду Італії призвело до масових протестів

Апеляційний суд міста Анкона виніс його ще два роки тому, однак, розголосу історія набула нині. Судді переглянули рішення попередників у справі про зґвалтування. І вирішили зняти обвинувачення з двох чоловіків, аргументувавши тим, що жінка, яка начебто постраждала від їхніх дій, була "надто потворною, щоби над нею вчинили наругу".  

Надто страшна для зґвалтування – скандальне рішення суду Італії призвело до масових протестів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції