Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Історичне скорочення доходів: у США представили бюджет, який вдарить по прихильникам Трампа

"Це перший бюджет платників податків", — охарактеризував директор Бюджетного управління США Мік Малвейни.

Адміністрація США опублікувала проект федерального бюджету країни на 2018 фінансовий рік та пропозиції на довгострокову перспективу. Документ передбачає історичне скорочення витрат, що передовсім б'є по базовому електорату Трампа.

Про це пише РБК.

Ключова ідея — зменшення ролі держави в американському суспільстві за рахунок скорочення соціально-орієнтованих програм. Загалом 62-сторінковий документ передбачає урізання держвитрат на $ 3,6 трлн в найближчі десять років. Ці заходи боляче вдарять по багатьом прихильникам Трампа з числа аграріїв і працівників з доходами нижче прожиткового мінімуму, які забезпечили йому перемогу на президентських виборах, - стверджують американські оглядачі.

Проект передбачає скорочення фінансування таких соціальних програм, як продовольчі картки для малозабезпечених, пільги для випускників вузів, субсидії фермерським господарствам, медичне забезпечення для людей з обмеженими доходами Medicaid. Саме тому у бюджетного плану Трампа мало прихильників в Конгресі, навіть серед республіканців, що представляють округи, які підтримали його на виборах, відзначає Bloomberg.

"Це перший бюджет платників податків", — охарактеризував директор Бюджетного управління США Мік Малвейн.

Адже проект захищає насамперед інтереси платоспроможних громадян.

Головним досягненням плану Трампа повинна стати ліквідація бюджетного дефіциту, який за останні десять фінансових років становив у середньому $ 790 млрд в рік. Збалансувати федеральний бюджет адміністрація хоче протягом 10 років. Але досягнення цієї мети залежить від податкової реформи, детальні параметри якої адміністрація поки не розкрила.

Відео Сполучені Штати можуть замінити безкорисливу допомогу Україні на кредит

Залиште свій коментар

Вибір редакції