Історія кохання наймолодшого кандидата у президенти Франції заполонила перші шпальти

Історія кохання наймолодшого кандидата у президенти Франції заполонила перші шпальти

Фото: Reuters

Перемога Макрона у першому турі виборів - це й заслуга дружини.

Кохання по-франзузьки. Історія знайомства кандидата у президенти Франції Еммануеля Макрона з його дружиною заполонила перші шпальти видань не лише у Франції, йдеться в ТСН.12.00. 

Свою перемогу у першому турі виборів він відзначає не у великій бенкетній залі. Наймолодший кандидат збирає близьких та друзів у ресторані, який любили відвідувати знамениті письменники. Його супроводжує дружина, яка на 24 роки старша від чоловіка.

Їй 63, йому - 39. Вони познайомилися коли Еммануелю було 15. Бріжит Троньє була його вчителькою французької. За два роки він освідчився їй - матері трьох дітей. Тоді вона не сприйняла його всерйоз. Та вже за кілька років розлучилася з чоловіком, аби бути з Макроном. У 2007 їх розписав тодішній мер французького містечка Ле Туке і близький друг Макронів.

"Вони - справжня пара. Я рідко бачив подружжя, яке було би настільки єдиним попри різницю у віці", - розповідає чоловік.

Дітей у подружжя немає, свого часу Еммануель Макрон заявив - це свідоме рішення. Утім, називає своїми усіх сім онуків своєї дружини. Пара має гарні стосунки. Сама ж потенційна перша леді Франції, як відзначають журналісти, розумна та гостра на язик.

Перемога Макрона у першому турі виборів - це й заслуга дружини. Не в останню чергу, він зобов'язаний цим гарній дружині та історії кохання, що підкорила французів. Чи так це - стане відомо вже за два тижні, коли французи остаточно визначаться, хто їм миліший у президентському кріслі молодий проєвропейський Макрон чи радикальна Марі Ле Пен.

Кохання по-французьки: як 17-річний студент Макрон завоював серце своєї вчительки

Кохання по-французьки: як 17-річний студент Макрон завоював серце своєї вчительки

Повʼязані теми:

Наступна публікація