Італійська поліція буде їздити на машинах мафії

В 2008 році італійська влада вилучила у мафії власності на суму більше 4 млрд євро.

Міністр внутрішніх справ Італії Роберто Мароні повідомив, що в 2008 році італійська влада вилучила у мафії власності на суму більше 4 млрд євро - в три рази більше, ніж роком раніше.

Мароні заявив, що поліція успішно справляється з завданням "розлучити мафіозі з їх власністю". Експерти, навпаки, вважають, що таким чином злочинці просто заплатили державі податки.

Більше 3 млрд доларів з суми, названої міністром, - це вартість арештованої нерухомості, ще приблизно 1,5 млрд доларів коштували конфісковані автомобілі, яхти і мотоцикли.

Машини, мафіозі тепер поступлять в парк поліції. Серед автомобілів, на яких тепер їздитимуть поліцейські, один яскраво-жовтий Ferrari і як мінімум один чорний Porsche Сayenne. Роберто Мароні підкреслив, що поліцейські їздитимуть на цих машинах по "мафіозних" районах. Таким чином, на думку міністра, жителі усвідомлюють, що ситуація в корені змінилася і тепер саме поліція є головною силою.

За минулий рік поліція зробила близько двох тисяч арештів, майже сто підозрюваних арештовані лише в рамках операції, проведеної минулого тижня на Сицилії. Правда, за даними італійської правозахисної організації "Свобода і безпека", багато із заарештованих вже повернулися на свободу. Щорічний прибуток організованої злочинності в Італії досяг 87 млрд доларів, причому чимала частина цих грошей йде на викуп злочинців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: