Італійська поліція викрила масонів?

Прокурор італійського міста Потенца підозрює, що в Італії розгорнула діяльність таємна організація, що планує здійснити державний переворот.

В Італії розгоряється скандал, пов’язаний з діяльністю нової „таємної спілки”, створеної для впливу на державні заклади, політику, судові та правоохоронні органи.

Як повідомило 05 червня 2007 року агентство Adnkronos, прокурор міста Потенца Генрі Джон Вудкок веде розслідування справи так званого „таємного масонства”, по якій проходить 24 людини – колишні високо посадовці міністерств. Обласних і муніципальних рад, деякі представники політичної партії „Вперед, Італія!”

На думку прокурора, підозрювані створили „таємну спілку по типу масонської з метою здійснити злочин проти суспільних і громадських адміністрацій”.

Це справа, в якій зібрані численні „факти злочинної діяльності” таємної організації, нараховує більше 300 сторінок, і отримала назву „нова П-2”, за аналогією з таємною масонською ложею „Пропаганда-2”, яка готувала в Італії державний переворот наприкінці 70-их – на початку 80-их років.

Тоді в 1981 році італійська поліція виявила існування могутньої масонської ложі під назвою „Пропаганда-2”, до якої входили тисячі високопоставлених діячів країни та багато керівників італійських спецслужб. Очолив ложу один із керівників світового масонства „великий магістр” Ліччо Джеллі.

В ході розслідування виявилось, що „на сумлінні” ложі – численні терористичні акти, які проводилися для дестабілізації політичної ситуації в країні.

В ті роки слідчі встановили, що П-2 керувалася зі США, а всі її кримінальні злочини планувалися ЦРУ. Зброю та вибухівку терористи, що діяли за вказівкою Ленглі, отримували з баз НАТО.

Декілька заарештованих членів ложі П-2, які входили до складу італійських спецслужб, повідомили тоді слідчим, що за дорученням американців їхні агенти формували терористичні загони „Червоних бригад”, організовували підпали та вибухи в різноманітних закладах і поїздах.  

Після викриття П-2 злочинці замітали сліди, вбиваючи всіх, хто був свідком злочинної діяльності. Від куль найманців гинули судді, адвокати та журналісти, що проводили власні розслідування.

Прибирали підпільники і своїх. У Лондоні було вбито близького до Ліччо Джеллі банкіра Роберто Кальві, а його секретаря викинули з вікна багатоповерхівки в Мілані.

Було отруєно в тюрмі і самого „великого магістра” Ліччо Джеллі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: