Італійська повія ділила Берлусконі ще з 20 повіями

Вперше Патриція побачила Берлусконі в минулому році, коли її разом з 19 жінками найняли для закритої вечірки.

Італійська працівниця сексуальної індустрії Патриція Д`Аддар оприлюднила нові подробиці свого зв'язку з влюбливим прем'єр-міністром республіки Сільвіо Берлусконі. Вперше Патриція побачила Берлусконі в минулому році, коли її разом з 19 жінками найняли для закритої вечірки.

"Він пестив всіх. Я чимало бачила за своє життя, але 20 жінок для одного чоловіка? На оргіях число чоловіків і жінок приблизно однакове, але тут право на утіхи мав тільки один чоловік - прем'єр-міністр", - уточнює жінка за викликом.

На наступне побачення професіоналка прийшла з диктофоном, касети в якому міняла, відлучаючись до дамської кімнати. "Він був зі мною дуже ніжний. Походив на дитину, який виграв приз в парку атракціонів. В кімнаті було темно: він любить темряву", - розповідає Д`Аддар. Коли прем'єр-міністр з'явився в похмурій кімнаті, гостя навіть прийняла його за привид: він був у білій шовковій піжамі і білому шовковому халаті, уточнює відвідувачка. Сільвіо Берлусконі давно відомий італійській громадськості як фігурант скандальних історій, пов'язаних з користуванням секс-послугами. Він і сам не заперечував цього, стверджуючи, ніби не платить грошей повіям.

Але, як пише Патриція, у вечір їхньої зустрічі до неї звернувся бізнесмен Джанпаоло Тарантіно, запросивши відправитися на заміську вечерю, і повідомив, що її гонорар складе 1000 євро. Жриця кохання відповіла, що за таку послугу вона бере в два рази більше. На це посередник посміхнувся і сказав: "Не хвилюйся, ми ж їдемо до прем'єр-міністра, розумієш? Прем'єр-міністру. Він дуже щедра людина".

Патриція охоче прийняла запрошення, очікуючи, що щедрий прем'єр-міністр допоможе їй покінчити з професією і стане "ключем до її майбутнього".

У резиденції Д`Аддар змушена була ділити Берлусконі з ще 19 жінками, але виключну увагу прем'єр-міністр приділив саме їй, запросивши її на танець. "Ми танцювали пристрасно - він притискав мене до себе, цілував в губи, шепотів ніжні фрази, на очах у всіх. Він шепотів мені: "Не йди".

Наступного разу Берлусконі запросив її в день президентських виборів у США, 4 листопада. Тоді його влаштувало товариство всього трьох жінок. Берлусконі обіцяв їй всі життєві блага. (Нагадаємо, серед цих обіцянок було названо і крісло в Європарламенті.)

Читайте також:

Берлусконі стверджує, що він супермен і проституткам не платить

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі пішов у відпустку лікуватися від стресу

Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: