Італійська повія розповіла, як Берлусконі помирив Буша з Путіним

Патріція Д'Аддаріо заявляє, що італійський прем’єр, перебуваючи у ліжку з нею, розповів, як він врятував відносини Росії та США.

Елітна повія Патриція Д'Аддаріо розкриває все нові подробиці ночі, яку, як вона стверджує, провела разом з прем'єром Італії Сільвіо Берлусконі в його римській резиденції.

За словами Патріції, він хвалився тоді, що поліпшення стосунків між Росією і США - його особиста заслуга.

"Він говорив, що лише завдяки йому у відносинах між Путіним і Бушем панує лад. Він всемогутній. Він матадор", - розповіла вона.

Жінка стверджує, що на даний момент вона єдина, хто насмілюється говорити правду. "Я одна, і це дуже важко. Берлусконі повинен вибачитися переді мною", - говорить вона.

У інтерв'ю The Times. Д'Аддаріо заявила, що входила до числа великої групи дівчат за кикликом, яким оплатили перебування на двох вечірках на приватній віллі прем'єра в жовтні та листопаді минулого року. Проте, на відміну від неї самої, останні дівчата не квапляться бути відвертий і розповідають одне і те саме, немов хтось написав їм текст.

"Всі вони тепер говорять, який Берлусконі добрий і галантний. У пресі повно історій про те, як вони, пригнічені розставаннями зі своїми бойфрендами, приходять до нього, а він цілує їх в лобик і забезпечує конвертом з купюрами", - говорить Патриція.

"Проте вони забувають розповісти, як потім дзвонять мені та скаржаться: "Який він підлий! Він так розпускав руки! Мене ледве не знудило", - продовжує свої викриття Д'Аддаріо.

Президентські вибори в Афганістані
AFP
Патриція Д'Аддаріо про Берлусконі: "Він всемогутній. Він матадор"
Вона підтвердила, що замість дівчини отримують, окрім солідної грошової винагороди, контракти на роботу на телебаченні або стають політичними кандидатами.

42-літня Патриція Д'Аддаріо й інша відома фігурантка секс-скандалу довкола Берлусконі 23-річна Барбара Монтереале брали участь у виборах в місцеві органи влади цього року як представники політичних груп, пов'язаних з партією прем'єра. Монтереале раніше визнала, що отримала від нього 10 тисяч євро, але - виключно як подарунок.

Що стосується Д'Аддаріо, то вона готується написати книгу про свої "пригоди". "Це був жорстокий досвід, він приніс мені лише біль і розчарування. Останні місяці були справжнім пеклом, але я хочу розкрити всю правду", - сказала повія.

Скандал з аудіозаписами в ліжку Берлусконі став далеко не першим пов'язаним з його особистим життям. У травні прем'єр побував на дні народження 18-річної моделі Ноемі Летіції, пішли чутки про їх зв'язок, а дружина прем'єр-міністра подала на розлучення. Вона заявила, що не хоче залишатися з людиною, яка "приятелює з неповнолітніми".

З'ясувалося, що Летіція бувала з Берлусконі на світських раутах ще минулого році, а також гостювала на його віллі на Сардинії.

Читайте також:

Дочка Берлусконі розкритикувала батька за непристойну поведінку

Берлусконі пішов у відпустку лікуватися від стресу

Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Повія Патриція Д'Aддаріо влаштовує в Парижі "Берлусконі-party"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: