Італійська повія розповість про стосунки з Берлусконі в автобіографії

Патриція Д'Аддаріо відлетіла до Лондона, де планує видати свою автобіографію. У ній елітна повія розповість про відносини з прем'єром Італії.

Італійська високооплачувана повія Патриція Д'Аддаріо вирішила написати автобіографію, в якій вона розповість про свої відносини з прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі.

За словами Д'Аддаріо, вона планує видати свою автобіографію в Лондоні. Книга буде написана англійською.

Перш ніж вилетіти до Лондона, Д'Аддаріо влаштувала в одному з паризьких нічних клубів промо-вечірку. На ній 42-річна жінка повідомила, що 72-річний італійський прем'єр кілька разів намагався скористатися її послугами після того, як вона відвідала дві вечірки в його будинку в Римі.

За словами Д'Аддаріо, Берлусконі кликав її на свою віллу на Сардинії, в свій будинок в Мілані і на спа-курорт. "Коли тебе запрошують в таке місце на декілька днів, природно, ви там не гратимете в карти і розмовлятимете про політику", - відзначила Д'Аддаріо, додавши, що вона не приймала запрошення Берлусконі, оскільки розчарувалася в його поведінці.

Скандал навколо прем'єра Італії і Патриції Д'Аддаріо почався після того, як вона звинуватила Берлусконі в сутенерстві й опублікувала аудіозаписи, зроблені під час їх спільно проведеної ночі на другій вечірці.

Сам Берлусконі спершу відкидав заяви Д'Аддаріо, але пізніше зізнався, що не "святий". Крім того, він звинуватив італійську газету La Repubblica, що публікувала матеріали про сексуальний скандал навколо нього, в підривній діяльності. У відповідь видання подало на прем'єра до суду.

Читайте також:

Повія Патриція Д'Aддаріо влаштовує в Парижі "Берлусконі-party"

Берлусконі проведе канікули в напівзруйнованій казармі

Берлусконі обіцяв повії крісло в Європарламенті

Берлусконі зізнався в любовних походеньках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: