Італійські депутати висловили вотум довіри уряду Берлусконі

320 депутатів із нижньої палати парламенту Італії висловили довіру уряду через законопроект про лібералізацію ринку комунальних послуг.

18 листопада, нижня палата парламенту Італії проголосувала за вотум довіри уряду Сільвіо Берлусконі.

На підтримку кабінету міністрів висловилися 320 депутатів, 270 проголосували проти.

Питання про довіру уряду Італії було пов’язане з ухваленням законопроекту про лібералізацію ринку комунальних послуг, який, зокрема, передбачає можливість приватизації компаній з водопостачання.

Практика постановки питання про довіру часто використовується в Італії для того, щоб швидко провести через парламент законопроекти, що викликають серйозну протидію.

Втім, цього разу подібна практика могла зазнати фіаско через розбіжності серед прибічників прем’єр-міністра, про які повідомляли ЗМІ. Після позитивного для себе голосування Берлусконі відреагував на ці чутки: "Із здивуванням я спостерігаю, як множаться і поширюються повідомлення про те, що дострокові вибори є неминучими. Я ніколи не думав ні про що подібне", - сказано в поширеній у Римі заяві італійського прем’єра.

Берлусконі зазначив, що більшість, яку він очолює, відпрацює свій термін до кінця. "Нас підтримує більше 60% італійців, і завдяки цьому ми завершимо реформи, яких потребує Італія", - підкреслив він.

Нагадаємо, нещодавно Берлусконі змушений був переночувати дві ночі у своїй робочій резиденції через загрозу терористичного акту.

Читайте також:

Берлусконі довелося ночувати на роботі через терористів

Радник Берлусконі виявився представником мафії при владі

Влада Італії наказала закрити групу "Вб'ємо Берлусконі" на Facebook

Берлусконі пригрозили розправою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: