Італійці закидали бананами міністра, який запропонував скасувати обідню перерву

Міністр вважає, що обід приносить зайві калорії і порушує гармонію дня. Навіть запропонував закрити парламентський буфет.

Мешканці італійського міста Сієна освистали і закидали бананами міністра з виконання програми уряду Італії Джанфранко Ротонді, який раніше виступив проти обідньої перерви, яка нібито порушує гармонію робочого дня.

"Обідня перерва не тільки завдає шкоди роботі, але й порушує гармонію дня. Мені ніколи не подобався цей ритуал, який блокує всю Італію", - заявив Ротонді в інтерв'ю одному з Інтернет-видань. Він також зазначив, що потрібно закрити парламентський буфет, який щорічно коштує скарбниці приблизно 5 млн євро і "сприяє ожирінню парламентаріїв".

Член керівництва Партії італійських комуністів Джанні Пальяріні сприйняв ідею міністра без особливого ентузіазму. "А сам Ротонді коли-небудь працював? Мабуть, він настільки звик спілкуватися зі своїми друзями-підприємцями, що будь-яке з прав трудящих викликає у нього дискомфорт. Міністр повинен зрозуміти, що це не обідня перерва, а його уряд блокує Італію", - зазначив Пальяріні.

У свою чергу, лідер Італійської конфедерації профспілок трудящих Раффаеле Бонанні запропонував Ротонді припинити відвідувати парламентський буфет і подати таким чином хороший приклад іншим.

Нагадаємо, 18 листопада нижня палата парламенту Італії висловила вотум довіри уряду Сільвіо Берлусконі.

Читайте також:

Львівських геїв закидали яйцями

Мера Сімферополя на засіданні міської ради закидали яйцями

У Криму портрет Хрущова закидали яйцями

Сільвіо Берлусконі закидали яйцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: