Італійців чекає "чорна п'ятниця": країну паралізує страйк транспортників

В Італії чотири години (у різний час в кожному місті) не буде курсувати жодний транспорт. Час страйку вибрано на години пік.

Італійців 12 березня чекає "чорна п'ятниця" у зв'язку із загальним страйком транспортників, оголошеним найбільшим профспілковим об'єднанням країни Загальною італійською конфедерацією праці (ВІКТ). Цей страйк має "кризовий" характер і спрямований проти політики правоцентристського уряду Сільвіо Берлусконі.

На чотири години в найбільших містах Апеннін зупиниться наземний транспорт і метро. Якщо основні труднощі в Римі, Венеції, Болоньї, Генуї очікуються в першій половині дня, то в Мілані, Неаполі, Туріні, Флоренції транспорт не курсуватиме у вечірні години пік.

На чотири години - з 10:00 до 14:00 оголосили страйк пілоти літаків, у зв'язку з чим буде значно скорочено кількість рейсів, у тому числі національної авіакомпанії Аліталія. Проте в керівництві авіаперевізника гарантують, що всім пасажирам запропонують інші рейси того ж дня.

З 14:00 до 18:00 страйкуватимуть співробітники залізниць, тому оголошено про затримки, скасування потягів та зміни в розкладі. На чотири години перервуть сполучення й морські транспортні лінії.

Крім працівників міського та міжміського транспорту в страйку візьмуть участь службовці держвідомств, банків і ощадкас, аптек, шкіл і медичних установ. Більшість з них буде закрито весь день. Однак влада гарантує надання термінової медичної допомоги.

Читайте також:

Британські бюджетники проведуть загальнонаціональний страйк

Страйк паралізував транспортне сполучення в Греції

"Чорна п'ятниця" по-італійськи

ВідеоІталію паралізував страйк транспортників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: