"Шкідливо для бізнесу". Італія хоче послабити санкції проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Італії пропонують відновити фінансування малих та середніх російських підприємств.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте на засіданні лідерів ЄС 18 жовтня запропонує дозволити Європейському інвестиційному банку (ЄІБ) та Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) фінансувати малі та середні підприємства у Росії, як це було до введення санкцій у 2014 році.

Про це у вівторок, 16 жовтня, повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на інформовані джерела.

Пропозиція Італії полягає в тому, щоб двом європейським банкам було дозволено відновити фінансування невеликих приватних російських компаній, тому що "вони не мають тісних зв'язків з Кремлем".

Співрозмовник видання зазначив, що ця пропозиція навряд чи буде схвалена на жовтневому саміті, але її можуть ухвалити на саміті у грудні, коли лідери ЄС мають голосувати за продовження санкцій проти Росії ще на шість місяців.

Італія може запропонувати відновлення фінансування малого бізнесу як умову підтримки продовження санкцій.

Італійська влада неодноразово заявляла, що чинні санкції ЄС завдають шкоди італійським фірмам, які торгують з Росією. Після перемоги проросійських сил на виборах у червні ці заяви стали ще гучнішими.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні заявив, що вважає Крим законно анексованим Росією, а Революцію Гідності в Україні назвав "фейковою" і "профінансованою". Він також додав, що його партія "Ліга", яка має зв'язки з "Єдиною Росією", начебто не отримала жодних коштів від Росії на просування своєї політсили, та й взагалі, що європейські санкції проти РФ повинні бути скасовані.

Наприкінці серпня президент Чехії Мілош Земан запропонував обговорити зняття санкцій ЄС з Росії на засіданні Європейської ради.

ВідеоУ Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції