Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія і Франція пропонують створити центри для біженців поза межами ЄС

Днями між Римом та Парижем сталася гостра суперечка через те, що Італія відмовилася приймати судно Aquarius із кількома сотнями мігрантів на борту.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте і президент Франції Еммануель Макрон у п'ятницю, 15 червня, запропонували створити можливості для обробки заяв на отримання притулку в країнах, звідки біженці намагаються дістатися Європи. "Ми повинні створити європейські центри у країнах походження (біженців - Ред.)", - заявив Конте після робочого обіду з Макроном, цитує агентство AFP. Італійський прем'єр вважає, що запропоновані центри допоможуть пришвидшити процес ідентифікації мігрантів та обробки документів на отримання притулку.

Макрон своєю чергою висловив прихильність ідеї формування "гілок наших відомств у справах біженців, щоб ці питання вирішувати на іншому боці" Середземного моря. При цьому Макрон закликав країни ЄС виявити солідарність із Італією, яка є однією з країн, через які проходить найбільший потік мігрантів.

Фотогалерея Більше 100 вбитих, тисячі біженців: на кордоні між М'янмою і Бангладеш спалахнуло масштабне насильство (14 фото)Днями між Римом та Парижем сталася гостра суперечка через те, що Італія відмовилася приймати судно Aquarius із кількома сотнями мігрантів на борту. Еммануель Макрон розкритикував це рішення як "цинізм і безвідповідальність", що спричинило обурення нового популістського уряду Італії і навіть погрози скасувати зустріч Конте з Макроном. Однак французький лідер у телефонній розмові з Конте запевнив, що не бажав образити італійців.

ВідеоУ Франції у критичному стані шпиталізували 5 біженців, які постраждали під час бійки між мігрантами

Конфлікт спалахнув у черзі за продуктами у французькому місті Кале і тривав близько двох годин. Участь у ньому взяли півтори сотні еритрейців і три десятка афганців. Спочатку билися палицями та камінням, а потім афганці застосували вогнепальну зброю.

У Франції у критичному стані шпиталізували 5 біженців, які постраждали під час бійки між мігрантами

А тим часом у Німеччині, яка стала лідером за кількістю прийнятих біженців на своїй території, побоюються чергової хвилі нових громадян через нові правила надання притулку в ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції