Італія критикує НАТО

Міністр оборони Італії Артуро Паризі зажадав від командування НАТО припинити масові вбивства цивільного населення в Афганістані.

Натовські війська в Афганістані
Італійський міністр оборони вимагає від НАТО відповіді щодо вбивств цивільного населення в Афганістані.

Міністр оборони Італії Артуро Паризі зажадав від командування НАТО припинити масові вбивства цивільного населення в Афганістані, повідомляє агенція "РИА Новости” з посиланням на газету "Стампа" (La Stampa). 

Артуро Паризі, міністр оборони Італії (Фото: www.india-defence.com)
Артуро Паризі входить до уряду Романо Проді, не вельми лояльного до американської зовнішньої політики (Фото: www.india-defence.com).

Такі вимоги голова міноборони Італії висунув у листі, який спрямував у суботу командуванню північноатлантичного альянсу в Брюсселі після того, як стало відомо, що під час чергової операції натовських військ в Афганістані загинуло 90 мирних жителів, що не мають жодного відношення до терористів. 


"Ми, італійці, залишаємося в Афганістані, і це рішення має важку політичну ціну для правлячої лівоцентристської коаліції, але уряд Романо Проді не може більше терпіти масового знищення цивільного населення в Афганістані. Тепер досить! Мають бути названі імена винуватців цих злочинів", - ідеться в листі міністра. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: