Італія може бути змушена імпортувати "національний продукт" через екстремальну погоду – вчений

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виробництво оливкової олії скоротилося на 57%.

Італія може незабаром бути змушена імпортувати оливкову олію, щоб зупинити різке скорочення її виробництва, оскільки екстремальні погодні явища завдають шкоди врожаю і загрожують дефіцитом одного з найважливіших кулінарних продуктів країни.

Про це заявив Ріккардо Валентіні, директор Відділу впливу Євро-Середземноморського центру зі зміни клімату, передає CNN.

Погана погода і морози завдали шкоди виробництву оливкової олії в останні місяці, що призвело до зниження виробництва на 57% протягом 2018 року і коштувало галузі майже 1 млрд. євро.

Це навіть примусило фермерів вийти на вулиці на знак протесту цього року, вимагаючи від уряду допомоги та нових заходів, щоб змінити цю тенденцію.

Але екстремальні погодні умови, викликані змінами клімату, можуть ще більше зашкодити галузі і змусити італійців купувати оливкову олію за кордоном, вважає Валентіні.

"Ми маємо все більше і більше складну кліматичну ситуацію крайнощів. З точки зору виробництва, можливо, ми можемо очікувати, що цей [спад] відбуватиметься і надалі, якщо ми не впораємося із цим", – сказав вчений, зазначивши, що оливкові дерева дуже чутливі до зміни кліматичних умов.

Європа стала жертвою екстремальних гарячих і холодних погодних явищ в останні роки, які, як стверджують вчені, часто викликаються чи посилюються техногенними змінами клімату. У лютому 2018 року Італія постраждала від значного похолодання, влітку було дуже спекотно, а у жовтні на країну обрушилися сильні вітри та повені.

збитки від стихійних лих

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції