Італія побудує унікальний міст на Сицилію

Італійський уряд виділив першу частину грошей на "будівництво сторіччя" - найдовший у світі міст, який сполучить материк та Сицилію.

Уряд Італії хоче з'єднати мостом Сицилію і материкову частину країни. Для цього Рим вже виділив 1,3 мільярди, а загальна вартість проекту становитиме 16 мільярдів євро.

Міст через Мессінську протока стане найдовшим підвісним мостом у світі. Планується, що довжина центрального прольоту складе близько 3,3 кілометрів.

Будівельні роботи мають розпочатися наприкінці року. В унікального плану є й противники. Зокрема, його критикують через те, що протока є жвавим морськии маршрутом. А зведення такої масштабної споруди може створити певні проблеми з безпекою, як для кораблів, так і для потягів, які поїдуть через міст. Крім того, в цьому районі дуже сильні вітри, тому через інженерні міркування на проект може знадобитися значно більше коштів, аніж передбачається.

Друга проблема, про яку говорять супротивники будівництва, - мафія. Критики побоюються, що значна частина виділених коштів опиниться в кишенях різних мафіозних кланів, які, по суті, контролюють громадські роботи і розподіл бюджетних коштів на півдні Італії.

Опозиція заявляє, що будівництво моста не повинно стати пріоритетом в нинішньому економічному кліматі.

Мессінській міст зібралися будувати ще в початку 2000-х років. Сильвіо Берлусконі, під час свого минулого перебування при владі з 2001 по 2006 рік, підтримував проект.

Наступний лівоцентристський уряд відмовився від амбітної ідеї. Проте коли Берлусконі повернувся до влади будівництво століття вирішили все-таки почати.

Читайте також:

Італія скасувала смертну кару

Криза збільшила доходи італійської мафії

У Франції заборонили безкоштовну випивку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: