Італія позбавила Кім Чен Іра двох розкішних яхт

Середньорічний дохід населення КНДР не перевищує 1800 доларів, а правляча верхівка замовляє собі яхти за десятки мільйонів євро.

Яхти Azimut-Benetti
BBC
Італія позбавила Кім Чен Іра двох розкішних яхт
Влада Італії заблокувала продаж до Північної Кореї двох розкішних яхт, які, ймовірно, призначалися для лідера КНДР Кім Чен Іра.

Дві яхти загальною вартістю у 12,5 мільйона євро були замовлені в італійської компанії Azimut-Benetti, пише 23 липня The Financial Times.

За інформацією, отриманою італійською владою, яхти призначені для Північної Кореї, а точніше для її лідера - Кім Чен Іра. Джерело в міністерстві економічного розвитку Італії, який займався справою про яхти, визнав, що у влади немає вагомих доказів того, що судна призначалися саме для Кім Чен Іра.

Проте, коли йдеться про постачання предметів розкоші в таку країну, як Північна Корея, виникають "серйозні підозри, що вони призначаються для Кім Чен Іра", сказав чиновник журналістам.

Уряд Італії та підрозділ боротьби з корупцією провели розслідування, за наслідками якого контракт на продаж яхт був розірваний. Яхти були тимчасово конфісковані. До середини липня судна вже були повернені Azimut-Benetti.

Щодо Північної Кореї діють міжнародні санкції, які, зокрема, поширюються на постачання в КНДР предметів розкоші, зокрема яхти.

Санкції в черговий раз були посилені після того, як Пхеньян в квітні 2009 року провів випробування ядерної зброї. Південнокорейські спецслужби стверджують, що споживачами предметів розкоші в Північній Кореї є члени керівництва країни, і, в першу чергу, Кім Чен Ір.

Читайте також:

У КНДР почалися зйомки фільму про Кім Чен Іра

Лідеру Північної Кореї Кім Чен Іру залишився рік

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

У Північній Кореї відкрилася перша піццерія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: