Італія призупинила виробництво моцарелли через повені

В більшості регіонів Італії через сильні повені призупинено виробництво тосканського сиру моцарелли, який користується попитом в усьому світі.

Сильні повені, які спіткали Італію, стали причиною припинення виробництва відомого у всьому світі тосканського сиру моцарелла в більшості регіонів.

Господарства затоплених районів, що забезпечують молоком буйволиць і корів виробників знаменитого сиру, були змушені припинити постачання. Як заявляють підприємці, вода пошкодила електричні системи ферм і доїльне обладнання.

Раніше повідомлялося, що, річки, які вийшли з берегів, затопили вулиці Мілана, Венеції і Верони. У Тоскані потоками бруду змило кілька будинків, у деяких районах закриті школи.

За попередніми даними, повені, що затопили 14 провінцій країни, завдали шкоди на  500 млн євро.

Як повідомлялося раніше, сильні зливи викликали повінь на півдні Італії. Практично повністю затоплені 14 провінцій.

У багатьох регіонах розмиті дороги, завдано серйозних збитків сільському господарству та інфраструктурі. У Салерно повінь повністю зруйнувала систему водопостачання.

Сотні людей евакуйовані зі своїх будинків. Також постраждала від стихії північна область Венето, де затопленими виявилися площі в 10 мільйонів гектарів.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі вже пообіцяв виділити 300 мільйонів євро (413 мільйонів доларів) для допомоги постраждалим районам.

Читайте також:

Повінь затопила 14 провінцій на півдні Італії

Зливи викликали сильні зсуви в кількох районах Італії

В Італії через дощі евакуювали сотні мешканців

Повені затопили південь Таїланду: у пастці опинилися тисячі туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: