Італія проти санкцій відносно Ірану

Італія виступає проти пропозиції міністра закордонних справ Франції Бернара Кушнера, який закликав ЄС ввести економічні санкції проти Ірану.

Італія виступає категорично проти пропозиції міністра закордонних справ Франції Бернара Кушнера, який, надіславши лист 26 своїм європейським колегам, закликав ЄС негайно ввести економічні санкції проти Ірану.

Про це заявив глава зовнішньополітичного відомства Італії Массимо Д'Алема.

За його словами, у нього була довга телефонна розмова з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером, в ході якого вони домовилися координувати свою політику відносно Ірану.

"Рим і Берлін - найкрупніші економічні партнери Ірану, і санкції ЄС проти цієї країни можуть привести до катастрофи італійської і німецьких економік", - вважає Массимо Д'Алема.

Із цього приводу МЗС Італії випустив документ, в якому мовиться, що "Італія і Німеччина домовилися про необхідність підтримувати злагоджені дії у відносинах з європейськими країнами з метою добитися єдиної і дієвої поведінки ЄС".

"Італія і Німеччина погоджено діятимуть з метою не допустити озброєння Ірану ядерними арсеналами", - наголошується в повідомленні. Також підкреслюється, що обидві країни "згодні з лінією, виробленою неділю тому в Нью-Йорку Великобританією, Німеччиною, Китаєм, Росією, США і Францією".

МЗС відзначає, таким чином, що міжнародне співтовариство вже виробило лінію своєї поведінки відносно Ірану, веде переговори з керівництвом цієї країни, і в нових санкціях, які пропонує ввести французький міністр закордонних справ, немає необхідності.

"Лист французького міністра - лише внутрішньополітична пропаганда", - сказав італійський міністр закордонних справ. "Ми можемо заплатити за це високу економічну ціну", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: