Італія склала рейтинг потенційних наречених Берлусконі: серед них і донька Каддафі

Наречену для Берлусконі італійські ЗМІ шукають серед не скомпрометованих вечірками, за віком не молодшу за його дочок і у якої було б янгольське личко.

Італійські ЗМІ шукають Сильвіо Берлусконі наречених. Після заяви італійського прем'єра про те, що після розлучення у нього з'явилися стабільні любовні відносини, всім хочеться дізнатися, хто ж ця щасливиця.

"Хто вона, наречена Сильвіо Берлусконі? Після оголошення голови ради міністрів це питання обговорюється і в перукарнях, і в палацах влади. Букмекери приймають ставки: член парламенту котирується як 1,85, модель - 3, шоугерл - 4, адвокатесса - 4,50 , суддя - 5,50, дочка глави іноземної держави - 8. Можливість того, що наречена буде представлена 21-23 січня, оцінюється в 1,85 ", - пише одне з видань.

Інтернет-видання Novella 2000 склало каталог кандидаток. "Серед всіх жінок, близьких до прем'єра, слід шукати одну, не скомпрометовану вечірками "Бунге-Бунге ", за віком не молодшу за його дочок, у якої був би доведений зв'язок з прем'єром і янгольське личко, щоб можна сказати, що всі вечірки, описані слідчими , були "невинними вечерями", - пише видання Кандіди Марвілло.

Рейтинг очолює 49-річна Даніела Сантаке, заступник міністра з реалізації програм уряду, яка в останні дні заявила: "Я знаю про цей зв'язок більше року. Але я не думаю, що він розкриє ім'я ".

За нею слідує Роберта Боназія, 1984 року народження, учасниця конкурсів "Міс Італія" і "Міс Паданії". Її ім'я спливло у перехопленій телефонній розмові між передбачуваними організаторами та учасниками вечірок Леле Мора, відомим телевізійним імпресаріо, і Еміліо Феде, керівником служби новин телеканалу Retequattro, що належить Берлусконі.

У класифікації знайшлося місце для 25-річної Франчески Паскалі, провінційного радника партії "Народ свободи" в Неаполі, члена парламенту Марії Розарії Росії, 38 років, а також для 34-річної Айши Каддафі, адвокатесси і дочки лівійського лідера, яку називають"Клаудія Шифер пустелі", і Дарини Павлової, 47-річної вдови російського магната, сусідки Берлусконі в Сардинії.

Нагадаємо, Берлусконі є фігурантом сексуального скандалу. Він звинувачується в інтимних стосунках зі "значною кількістю" молодих повій.

Читайте також:

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

У Берлусконі виявили гарем із 14 жінок

Берлусконі заявив, що ніколи не фліртував з комуністками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: