Італія спростувала інформацію про затримання брата Умарова

Італійська поліція спростувала інформацію про затримання брата Доку Умарова напередодні. Затриманою особою виявився громадянин Таджикістану, схожий на брата Умарова лише віком.

Заарештований на півночі Італії іноземний громадянин Руслан Умаров не є братом колишнього ватажка бандпідпілля чеченських сепаратистів Доку Умарова. Про це повідомили представники поліції.

Після перевірки особи затриманого виявилося, що він громадянин Таджикистану, що знаходився на території Італії без документів. Єдина схожість з братом самопроголошеного "еміра Кавказу" - приблизно той самий вік, 35 років.

Чоловік був направлений в Центр тимчасового утримання для незаконних іммігрантів в околицях Горіції, під Трієстом.

Як відомо, 31 січня італійські ЗМІ повідомили про затримання брата Доку Умарова. За їх даними, він був знятий з потягу в Местре італійською поліцією при під'їзді до Венеції за наводкою французьких спецслужб.

За деякими даними, він їхав з Франції, за іншими - навпаки їхав з Італії до Франції.

Затриманого на час з'ясування особистості помістили в центр тимчасового утримання нелегальних іммігрантів в північноіталійському містечку Градіска.

Також повідомлялося, що затриманий звернувся до італійської влади з проханням про надання політичного притулку. Офіційні представники та італійської, і російської сторони не підтвердили факт затримання Умарова.

Нагадаємо, ватажок чеченських бойовиків Доку Умаров взяв на себе відповідальність за вибухи в московському метро в березні 2010 року, коли загинули 40 людей.

Інформація про її знищення неодноразово з'являлася, але потім не знаходила підтвердження. У середині січня глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що пошуки Доку Умарова триватимуть до його упіймання або ліквідації, "незалежно від того, помер він, втік або зарився в норі".

Читайте також:

Кадиров припустив, що Умарова "таки наздогнала заслужена кара"

Новий лідер бойовиків напав на парламент Чечні, щоб прославитися

Розкол на Кавказі: бойовики обрали нового лідера замість Доку Умарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: