Італія вислала назад до Тунісу сотні іммігрантів

Італія репатріювала до Тунісу понад 300 туніських біженців.

Наметові містечка порожніють, але в Італії залишаються ще тисячі нелегалів. Італія репатріювала до Тунісу понад 300 туніських біженців.

"Завдяки угоді з Тунісом вже відправлено на батьківщину 330 тунісців. Наметові містечка поступово порожніють", - сказав глава МВС Італії Роберто Мароні.

Менше з тим, на думку Мароні, не можна говорити про закінчення надзвичайної ситуації з іммігрантами доки триває війна в Лівії, і поки в Тунісі не буде ефективнішого уряду.

Найпотужніша хвиля нелегалів хлинула з Північної Африки до Європи в середині січня. Біженці стали прибувати на італійський острів Лампедуза.

За даними італійської влади, тільки з Тунісу з початку року на острів Лампедуза прибули понад 20 тисяч нелегалів.

Нагадаємо, Італія та Туніс підписали угоду, яка стосується розвитку двостороннього співробітництва в галузі безпеки, спрощення механізмів депортації нелегальних мігрантів та посилення контролю на кордонах Тунісу, щоб перешкоджати незаконному проникненню через них мігрантів, 5 квітня.

Раніше італійці оголосили режим НС і звернулися до Євросоюзу за допомогою, однак заклик залишився без відповіді. Мало того, влада Німеччини, наприклад, вважаа, що проблему біженців Італії треба вирішувати самостійно.

Читайте також:

Поваленого президента Тунісу звинуватили у вбивствах і змові проти держави

З Лівії до Тунісу вивезли 37 українських громадян

Туніс заморозив активи Каддафі та його сім'ї

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: