Італія вислала назад до Тунісу сотні іммігрантів

Італія репатріювала до Тунісу понад 300 туніських біженців.

Наметові містечка порожніють, але в Італії залишаються ще тисячі нелегалів. Італія репатріювала до Тунісу понад 300 туніських біженців.

"Завдяки угоді з Тунісом вже відправлено на батьківщину 330 тунісців. Наметові містечка поступово порожніють", - сказав глава МВС Італії Роберто Мароні.

Менше з тим, на думку Мароні, не можна говорити про закінчення надзвичайної ситуації з іммігрантами доки триває війна в Лівії, і поки в Тунісі не буде ефективнішого уряду.

Найпотужніша хвиля нелегалів хлинула з Північної Африки до Європи в середині січня. Біженці стали прибувати на італійський острів Лампедуза.

За даними італійської влади, тільки з Тунісу з початку року на острів Лампедуза прибули понад 20 тисяч нелегалів.

Нагадаємо, Італія та Туніс підписали угоду, яка стосується розвитку двостороннього співробітництва в галузі безпеки, спрощення механізмів депортації нелегальних мігрантів та посилення контролю на кордонах Тунісу, щоб перешкоджати незаконному проникненню через них мігрантів, 5 квітня.

Раніше італійці оголосили режим НС і звернулися до Євросоюзу за допомогою, однак заклик залишився без відповіді. Мало того, влада Німеччини, наприклад, вважаа, що проблему біженців Італії треба вирішувати самостійно.

Читайте також:

Поваленого президента Тунісу звинуватили у вбивствах і змові проти держави

З Лівії до Тунісу вивезли 37 українських громадян

Туніс заморозив активи Каддафі та його сім'ї

ВідеоІталія вислала назад до Тунісу сотні іммігрантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: