Італія  визнала лівійську опозицію єдиною легітимною владою

Італія слідом за Францією і Катаром визнала Національну перехідну раду Лівії законним урядом країни.

Італія визнає Національну перехідну раду Лівії єдиним легітимним органом цієї країни. Про це заявив у понеділок, 4 квітня, глава італійського МЗС Франко Фраттіні.

"Італія визнає Національну перехідну раду з Бенгазі в якості єдиного законного співрозмовника і представника лівійського народу", - заявив Фраттіні після зустрічі з представником Національного перехідного ради Лівії, що відповідає за зовнішню політику, Алі аль-Ісав.

Національна перехідна рада є тимчасовим органом влади, створеним супротивниками Муаммара Каддафі в Бенгазі 27 лютого на надзвичайному засіданні місцевих народних комітетів.

Раніше уряд повстанців визнали Катар і Франція.

Як повідомлялося, 1 квітня, голова Національної ради Лівії Абдель Джаліль заявив, що опозиція готова до перемир'я з силами Каддафі, якщо ті виведуть війська з міст на заході країни, нададуть людям, що живуть там, можливості відкрито висловлювати свої погляди, а також виведуть з території Лівії всіх іноземних найманців.

Нагадаємо, в середині лютого в Лівії почалися масові демонстрації з вимогою відходу правлячого більш ніж 40 років Каддафі, які згодом переросли у громадянську війну між урядовими силами і повстанцями. Лівійський лідер неодноразово заявляв, що виступи організувала Аль-Каїда, і він не має наміру йти у відставку.

19 березня коаліція п'яти західних країн - США, Франції, Великобританії, Канади та Італії - після відповідної резолюції ООН почала завдавати ракетних ударів по території Лівії. Операція міжнародної коаліції отримувала назву Одіссея. Світанок. 30 березня керівництво операцією перейшло до НАТО.

Читайте також:

Британія планує бомбити Лівію ще мінімум півроку

Сини Каддафі розробили таємний план з повалення батька

США погодилися продовжити бомбардування в Лівії на одну добу

Літаки НАТО помилково розбомбили лівійських опозиціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: