Італія визнала ворожим актом шпигунський інцидент зі співробітником посольства РФ

Дата публікації
Перегляди
660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італія визнала ворожим актом шпигунський інцидент зі співробітником посольства РФ

У Римі поліція заарештувала російського дипломата та офіцера ВМС Італії в межах розслідування справи про шпигунство.

Голова МЗС Італії розповів, що італійського службовця і російського співробітника затримали в момент передачі секретних документів в обмін на грошову винагороду.

Луїджі Ді Майо назвав "ворожим актом" спробу шпигунства з боку співробітника посольства РФ в республіці.

"Спеціальний підрозділ карабінерів затримав італійського службовця ВМС і російського співробітника в момент передавання секретних документів в обмін на грошову винагороду. Обидва звинувачуються в шпигунстві і загрозі держбезпеки. Йдеться про ворожий акт", - сказав Ді Майо, виступаючи на спільному засіданні комісій із закордонних справ верхньої і нижньої палат парламенту.

Міністр уточнив, що ця операція, проведена за участю спецслужб і Міноборони, стала результатом "тривалих слідчих дій" Агентства внутрішньої інформації і безпеки. Він також нагадав, що з приводу події в МЗС був викликаний посол РФ в Італії, якому повідомили про видворення двох співробітників диппредставництва. Їхні імена і посади не розголошуються.

Нагадаємо, що 18 березня в Болгарії затримали кілька людей, підозрюваних в шпигунстві на користь Росії. Тоді повідомлялося, що громадян РФ серед них немає. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
660
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація