Італія запропонувала Єгипту електромагнітний щит від акул

Єгипту запропонували в районі узбережжя Шарм-ель-Шейха створити електромагнітний щит для відлякування акул.

Італія запропонувала Єгипту інноваційну ідею створення в Червоному морі в районі узбережжя Шарм-ель-Шейха електромагнітного щита для відлякування акул.

За словами фахівців, такий спосіб порятунку туристів від морських хижаків не вплине на морське судноплавство, а також абсолютно безпечний як для людей, так і для навколишнього середовища.

За інформацією розробників ідеї "щита від акул", поширювані спеціальною технікою електромагнітні хвилі будуть діяти точково на акул, відлякуючи їх від узбережжя.

Цей спосіб вже успішно випробуваний на пляжах ПАР і Австралії. Єгипетські чиновники також зацікавилися цією ідеєю. Передбачається, що електромагнітний щит буде найближчим часом протестовано в Червоному морі в затоці Набак і у водах заповідника Рас-Мухаммед.

На початку грудня в районі Шарм-еш-Шейха було зафіксовано п'ять нападів акул на відпочиваючих. У результаті серйозно постраждали три російські туристи і один громадянин України. 5 грудня 1970-річна туристка з Німеччини загинула в результаті нападу акули поблизу пляжу фешенебельного готелю Hyatt Regency у бухті Наама Бей.

Читайте також:

У Єгипті турист випадково вбив акулу-людожерку, придавивши її своїм задом

В Єгипті підозрюють, що акул-людожерок уже декілька

Єгипет намагається "задобрити" туристів, наляканих нападами акул

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: