Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія запроваджує надзвичайний стан у зоні руйнівного землетрусу

Українців закликали не їхати до центральної Італії.

МЗС України закликає громадян утриматися від поїздок до центральної Італії. Після руйнівного землетрусу там досі відчувають поштовхи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише за останню добу сейсмологи нарахували 600 нових поштовхів. Трясе італійську землю щогодини. Рятувальні роботи під загрозою, бо дорога до міста пішла тріщинами. За останніми даними, загиблих понад дві з половиною сотні. І ця цифра зростає.

Відео МЗС України застерігає громадян утриматись від поїздок до центральної Італії

У рятувальних роботах задіяні близько шести тисяч людей. Надії витягти живих людей з-під завалів все менше. Вже у п'ятницю рятувальну операцію може замінити пошукова. Коли вже офіційно шукатимуть лише мертвих.

Італійський уряд запровадив у зоні стихійного лиха надзвичайний стан. Прем'єр-міністр Матео Ренці повідомив, що для першочергових потреб краю вже виділено 50 млн євро. Крім того, влада планує скасувати на якийсь час збір податків із жителів постраждалих провінцій.

Раніше повідомлялося, що економічні збитки від землетрусу, що стався 24 серпня в центральній частині Італії, за попередніми оцінками, вже перевищили $ 1 млрд, а страхові - $ 500 млн. Однак підсумкові показники збитків, швидше за все, будуть вищі.

Кореспондент ТСН Катерина Нестеренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції