Італія звинуватила Німеччину в приховуванні нацистських злочинців

Італія звинувачує Німеччину у приховуванні 17 нацистський військових злочинців, які вчинили найжахливіші звірства за всю історію Другої світової.

Сімнадцять нацистських військових злочинців, засуджених різними судовими інстанціями Італії до довічного тюремного ув'язнення, проживають на волі в Німеччині.

Про це заявив головний військовий прокурор Риму Марко Де Паоліс, у веденні якого знаходиться більшість справ про злочини німецьких окупантів на території Італії.

"Серед засуджених є ті, хто вчинив найжахливіші звірства за всю історію Другої світової війни", - підкреслив прокурор.

Де Паоліс, який здобув популярність як "італійський мисливець за нацистами", починаючи з середини 90-х років, особисто керував розслідуванням таких кричущих епізодів, як розправа карателів над мирними жителями в населених пунктах Сант-Анна (560 жертв), Марцаботто (770), Вал- ді-Кьяна (244), Брандзоліно (10), Чертоза-ді-Фарнелла (16).

По всіх цих випадках військова прокуратура направляла до Німеччини ордери на арешт відповідальних за злочини осіб (дуже похилого віку), але німецька влада не передавали їх на виконання.

Всього ж слідчими органами Італії зафіксовано три десятки злочинів проти людяності, скоєних солдатами вермахту на Апеннінах

Але, з гіркотою констатував прокурор, тільки три нациста опинилися за гратами: 97-річний Еріх Прібке ("римський кат"), зараз знаходиться під домашнім арештом в італійській столиці, Мікаель "Міша" Сейферт, який помер у листопаді минулого року у військовій в'язниці Капуа -Ветере, і Карл Хасс, який помер в 2004 році в тюремній лікарні Кастель-Гандольфо.

Читайте також:

ФСБ розкрила таємниці скарбів нацистського спецназу "Вервольф"

Розсекречена одна з найзагадковіших операцій Гітлера - "підірвати Нью-Йорк"

Німеччина 8 років покривала нацистського злочинця, який масово нищив євреїв

У Німеччині розкрили істинні плани Гітлера щодо нападу на СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: