Італійська медсестра наклала на себе руки, дізнавшись про інфікування коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка переживала сильний стрес.

В Італії 34-річна медсестра, яка боролася з пандемією, наклала на себе руки, отримавши позитивний результат на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це пише Daily Mail.

Зазначається, що жінка страждала від сильного стресу через побоювання, що вона поширювала хворобу, коли працювала в лікарні міста Монца у Ломбардії, регіоні, який переживає дуже потужний спалах недуги.

Як пише британське видання, медсестра працювала у відділенні інтенсивної терапії і була на карантині після того, як їй поставили діагноз COVID-19.

Національна федерація медсестер Італії висловила свої "біль і сум'яття" через смерть жінки.

"Стан і стрес, якому піддаються наші фахівці, в усіх на очах", - сказали там, додавши, що "подібний епізод стався тиждень тому в Венеції з тих же причин".

Генеральний директор лікарні Маріо Альпароне сказав, що жінка була на самоізоляції від 10 березня і не перебувала під наглядом. Її смерть ще розслідується.

За останніми даними італійського науково-дослідного інституту, новим вірусом заразилися близько 5760 медичних працівників. Це близько 8% від загального числа випадків захворювання в країні.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Симтоми коронавірусу та інших хвороб, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції