Італійський курорт охопила "Мєдвєдєв-манія"

Триденний відпочинок Дмитра Мєдвєдєва в Альпах заклав початок нової моди на курортах Італії - туристи і місцеві мешканці почали скуповувати "кремлівські лижі" та витерті джинси.

Мешканці та гості італійського курорту Червінія в Альпах залишилися у захваті від президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, який проводив у цій місцині минулі вихідні, 23-25 липня.

"У Червінії спалахнула "Мєдвєдєв-манія"... Всі хочуть такі ж джинси і готові все віддати за пару його особистих лиж", - констатує італійська газета Il Sole 24 Ore.

Глава Російської Федерації з'явився у Червінії у витертих джинсах "непоказного кольору з незрозумілою емблемою на кишені" і з фотоапаратом Nikon D3X, а частину відпочинку присвятив катанню в передгір'ях 4-тисячника Маттерхорн на лижах в стилі 1950-х років.

"Вони не довгі і не короткі, покриті різьбленням ... Дуже красиві, витончені, маневрені і виготовлені з високотехнологічних матеріалів", - помітили журналісти. Цю модель італійські ЗМІ вже охрестили "лижами Мєдвєдєва", або кремлівськими лижами.

Мешканців Червінії вразило, що президент вів себе на відпочинку не як "нові росіяни": особисто заплатив за рахунком, пообідавши устрицями і шампанським Cristal в ресторані Bistrot de l'Abbe, відвідав безліч визначних пам'яток - замок Феніс XIII століття, монастир в Сант-Орсо 1133, давньоримські руїни. "Під час візиту до Феніса він одразу зрозумів, що меблі не одного віку зі спорудою, і запитав, чому", - розповів один з представників, який супроводжував Мєдвєдєва в поїздці.

"Глава держави вразив усіх своїм стилем, манерами, культурою і любов'ю до художньої спадщини Італії", - підсумувала Il Sole 24 Ore.

Читайте також:

Італія засудила Берлусконі за фото з Мєдвєдєвим на фоні "Таємної вечері"

Восьминіг-оракул визначив наступного президента Росії

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

Після вечері лідерів G8 Мєдвєдєв ледве тримався на ногах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: