Італійський суд довів зв’язки Берлусконі з мафією

Нові обставини, пов'язані з особою Берлусконі, можуть вплинути на голосування в парламенті з питання про вотум недовіри італійському уряду.

Соратник прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі Марчелло Дель Утрі довгі роки забезпечував зв'язок політика з італійською мафією. Це визнав доведеним апеляційний суд міста Палермо.

Згідно з висновками суду, у період в 1970-і - 1980-і роки, коли Берлусконі займався створенням свого будівельного і медійного конгломерату, Дель Утрі забезпечував зв'язок між майбутнім прем'єром і представниками злочинних груп, зокрема, ватажком сицилійського угрупування Сальваторе Ріїна.

Нові обставини, пов'язані з особою Берлусконі, можуть вплинути на голосування в парламенті з питання про вотум недовіри італійському уряду. Нагадаємо, Демократична партія "Рух за автономію" і партія "Майбутнє і свобода для Італії", створена нещодавно колишнім соратником прем'єра, спікером нижньої палати парламенту Джанфранко Фіні, в листопаді 2010 року оголосили про намір вийти з уряду і запустити процес відставки Берлусконі.

Марчелло Дель Утрі був помічником Берлусконі, коли той керував будівельною компанією Edilnord, а також низкою інших компаній. Дель Утрі був у 1996 році обраний депутатом нижньої палати італійського парламенту. У 1999 році він став депутатом Європаламенту, а потім неодноразово обирався в сенат (верхню палату парламенту Італії).

Політик у 2004 році був визнаний винним у зв'язках з мафією і був засуджений в цілому на 10 років, проте в 2006 році він оскаржив це рішення. Розгляд справи в суді вищої інстанції триває досі.

Читайте також:

Сільвіо Берлусконі відправлять у відставку

Берлусконі пояснив зв'язок з юною старлеткою: я їй допомагав

Ватикан розлютився на Берлусконі за невдалий жарт про євреїв

Берлусконі врятував Саакашвілі від повішення російськими солдатами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: