В Італії колишніх солдатів вермахту засудили до довічного ув'язнення

Суд заочно засудив до довічного ув'язнення за вбивства сотень мирних мешканців у роки Другої Світової війни 9 німців. Спочатку у справі фігурувало 12 осіб, проте 3 з них вже померли.

Суд італійського міста Верона заочно засудив дев'ятьох солдат парашутно-танкової дивізії вермахту "Герман Герінг" до довічного ув'язнення за вбивства сотень мирних мешканців у роки Другої Світової війни.

Обвинувачені визнані винними в загибелі більш ніж 140 мешканців Модени, убитих у 1944 році.

Крім того, як встановив суд, всі дев'ятеро підсудних, яким зараз від 80 до 93 років, причетні до масових вбивств і в інших регіонах північної Італії.

Суд у цій справі тривав сім місяців. За цей час троє з 12 старих обвинувачених померли. Імена сімох злочинців відомі: це 90-річний Вільгельм Карл Старк (на момент скоєння злочинів він перебував у званні сержанта), 93-річний Фердинанд Остерхаус (лейтенант), 91-річний Гельмут Одевальд (капітан), 92-річний Герберт Вільке, 91-річний Еріх Кеппе, а також Ганс Георг Карл Вінкер і Карл Фрідріх Месс (обом також давно перевалило за 80 років).

Як стверджують прокурори, всі обвинувачені входили до складу спеціального підрозділу гітлерівської армії, що намагався в останні роки Другої Світової війни зломити італійський Опір, без розбору вбиваючи мирних мешканців.

При винесенні вироку були присутні представники місцевої влади тих міст, де були скоєні вбивства, а також родичі загиблих від рук нацистів мешканців провінцій Модени, Ареццо і Реджо-Емілія.

Німеччина не видає своїх громадян іншим країнам без згоди обвинувачених.

Нагадаємо, в 2009 році Мюнхенський суд засудив колишнього командира батальйону гірничо-інженерного Вермахту Йозефа Шойнграбера до довічного ув'язнення, визнавши його винним у розправі над мирними мешканцями італійського села Фальцано в 1944 році.

Читайте також:

10 зловісних таємниць СРСР очима США: операція "Флейта" і "атомна бомба у валізі"

Україна та Росія спільно вивчать архіви Другої світової

У Британії розсекретили документи про замах євреїв на Черчілля

Росія назвала брехнею те, що Другу світову війну почав СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: